b i u :) :D :( :o) ;) :'( >:) :B-) 8-) :-{ =) >:( ? ! {}
 1. Jan Duda
  23. 9. 2020 17:08  |  Odpovědět

  Paní Polívková se opravdu vyzná, líbí se mi její individuální přístup. Pokud vás nějaká část více bolí, zaměří se na ní a pořádně rozmasíruje. Sice potom ta místa týden cítíte, ale alespoň víte, že to nebylo k ničemu. U p.Polívkové se rozhodně nejedná o vyhozené peníze.
  Děkuji.
  J.Duda

 2. Zdeňka
  23. 6. 2020 18:34  |  Odpovědět

  Doporučuji masáže od paní Polívkové. Skvělý individuální přístup, žádné naprogramované šolíchání. Povedlo se rozhýbat dlouhobě bolavá místa z fyzicky náročné práce. Děkuji a doporučuji všem kdo chtějí kvalitní masáž. Z. Králová

 3. 23. 12. 2019 21:49  |  Odpovědět

  Příjemně strávené vánoční svátky, do nového roku 2020 přeji zákazníkům úspěšný a ve zdraví prožitý pracovní i rodinný život.
  Děkuji za projevené hodnocení mých služeb. Jana

 4. Jana Zdanska
  12. 11. 2019 11:39  |  Odpovědět

  Měla jsem dlouhodobě zablokovanou krční páteř a p. Polívková mi projela důkladně celé tělo a můj problém vyřešila. Moc doporučuji!!!

 5. Daniela Bozděchová
  1. 11. 2019 08:33  |  Odpovědět

  Masáž od paní Polívkové není si jít lehnout, usnout a nechat se šolíchat. Je to proces, kdy paní Polívková přesně ví kam šáhnout, odůvodní Vám proč je to tak či onak a mám pocit, že opravdu ví co dělá. Moc mi pomohla. Myslela jsem si, že se už nikdy nezbavím hýžďových bolestí, ale po dvou masážích už vím, že ano. Bolesti jsou o hodně menší, vím proč to tak je a moc ráda se budu k paní Polívkové vracet. Její informace ohledně propojení části těla mě ohromují a jsem za to moc ráda. Děkuji a těším se na další setkání. D. Bozděchová

 6. Jarka Kolářová
  18. 8. 2019 20:17  |  Odpovědět

  Chtěla bych moc poděkovat paní Polívkové za její péči. Navštívila jsem ji již několikrát na doporučení mé klientky a vždy se 100% výsledkem. Moje práce je mnohdy fyzicky náročná, a tak je třeba se s důrazem zaměřit na problematické partie. Nikdy jsem se nesetkala při masáži s člověkem, který by tak rozuměl fungování a propojení lidského těla.
  Paní Polívková máte zlaté ruce a já se k Vám budu vždy velmi ráda vracet :-)
  Děkuji za Vás s pozdravem Jarka Kolářová

 7. Věra
  20. 6. 2019 09:28  |  Odpovědět

  Paní Polívková, Vaše služby mohu všem vřele doporučit. Už jsem byla u Vás 2x na masáži kamenným olejem zad a nohou, bolest je téměř pryč. Opravdu s ostatními souhlasím - zlaté ruce! Za vše moc děkuji a těším se na další návštěvu.

 8. Kühne Hesova
  3. 5. 2019 17:05  |  Odpovědět

  Dobry den, pani Polivkova, srdecne vam dekujeme, ja i muj manzel, za vase sluzby reflexni masaze. Prisla jsem k vam pred tremi mesici s bolesti zad a silnym bodanim pod lopatkou. Hned po prvni masazi se bolest temer vytratila. Po druhe masazi byla definitivne pryc a je tomu tak dodnes. Pote, co jsem trpela mnoho mesicu touto bolesti a zadne klasicke masaze mne nepomahaly, povazuji toto za temer zazrak. VASE SLUZBY MOHU VRELE DOPORUCIT.

 9. Barča
  19. 4. 2019 09:24  |  Odpovědět

  Paní Polívková poskytuje služby, které nemají konkurenci. Při prvním příchodu očekáváte obvyklou relaxační masáž, odcházíte však po dvouhodinové reflexní masáži, kdy Vám kombinací několika technik paní promačká různé funkční body na těle, které souvisí s dlouhodobým problémem, který Vás trápí. Paní Polívková zná souvislosti jednotlivých drah a bodů, o kterých se člověk ani zdánlivě nedomnívá, že by mohly souviset s jeho problémem. Moc děkuji a těším se na další návštěvu.

 10. Lenka
  14. 3. 2019 14:27  |  Odpovědět

  Chtěla bych paní Polívkové moc poděkovat za skvělé služby. Její masáže se velmi liší od ostatních, kterých jsem zkusila opravdu hodně. Velice poctivě bere celé tělo a zjišťuje příčiny problémů. Postupně se dostavují výsledky. Mému otci dokonce pomohla na jednu návštěvu.

Starší příspěvky - stránky: 1 | | ...